Showtime

Adelina Ismaili feston 40 vjetorin e lindjes

12/14/2019 11:31
nga:L I

Sot është ditë e veçantë për divën e muzikës shqiptare, shkruan GazetaBlic.

Adelina Ismaili po feston 40 vjetorin e lindjes ditën e sotme.

Këngëtarja e shumë hiteve, ka krijuar familjen e saj me Val Krasniqin me të cilin kanë dhe djalin të quajtur Uliks.

Përndryshe, pas suksesit me këngën “Qikat” bashkë me Rina Balajn, këngëtarja ditën e djeshme paralajmëroi duetin e radhës me Skerdin, por duke mos zbuluar detaje rreth tij.

/GazetaBlic