Showtime

Adelina Emini kthehet në kohë, publikon foto bashkë me nënën vite më parë!

05/15/2019 23:00
nga:Natyra

Këngëtarja Adelina Emini është aktive në rrjete sociale e cila ndan postime të shumta me ndjekësit dhe fansat e saj, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, në llogarinë ‘Instagram‘, ajo ka publikuar një imazh me nënën e saj.

‘Foto në 2011 me mamin ma t’mire n’bote. Koha po fluturon’, ka shkruar ajo.

Pra foton e ka shkrepur 9 vite më parë.

Ndryshe, projekti i fundit nga Adelina Emini është ‘Nuk je ti‘./GazetaBlic/

05/06/2019 13:31

Adelina Emini publikon foto me nënën e saj, emocionon me fjalët e veçanta për të