Showtime

Adelina Berisha veshur me shumë stil, kaq bukur duket

10/15/2018 15:51
nga:N S

Këngëtarja Adelina Berisha çdoherë din të shfaqet me shumë stil, shkruan GazetaBlic.

Së fundi ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj ‘Instagram’, që duket mjaft bukur.

Adelina veshur me pantallona të bardhë dhe sipër veshur një bluzë të shkurtër, duket mahnitëse.

Ajo krahas sukseseve në botën e muzikës, është e komentuar edhe për paraqitjen e saj të jashtme.

Ndryshe, projekti i fundit i këngëtares është në bashkëpunim me ‘Blastën‘, ‘Lema’./GazetaBlic/.

07/06/2020 18:34

Adelina Berisha me pozë në bikine, ekspozon linjat perfekte