Showtime

Adelina Berisha vë në pah linjat trupore ‘bombastike’, mahnit me dukjen

02/09/2019 18:20
nga:N S

Këngëtarja Adelina Berisha është duke përgatitur projektin e saj me të ri, shkruan GazetaBlic.

Ajo po ndan imazhe të ndryshme me ndjekësit e saj.

Së fundi, ka publikuar disa foto e veshur vetëm me një fustan të zi e cila ka venë në pah format e saj bombastike.

Shikojeni fotot:

Ndryshe, Adelina ka marrë komente të shumta nga ndjekësit dhe fansat për dukjen.

Këngëtarja, do sjellë këngën ‘Gabimi i bukur‘./GazetaBlic/

09/09/2020 22:15

Egzon Mjeku dhe Adelina Berisha kapin milionëshin e parë me këngën “Tradhtare”