Showtime

Adelina Berisha tregon këmbët e bukura në fustanin e shkurtër

11/06/2019 13:55
nga:N S

Adelina Berisha ka publikuar një fotografi veshur me fustan të shkurt.

Në rrjetin social ‘Instagram‘, ka publikuar fotografinë e cila duket tejet joshëse, shkruan GazetaBlic.

Fustani me ngjyrë të zezë i ka zbuluar këmbët e bukura të këngëtares. Flokët e gjata bionde i ka kapur gjysmën, pjesën tjetër të lëshuar, përveç këtyre vëmendjen e merr edhe beli i hollë i saj.

Artistja, është maniake e  palestrës dhe pothuajse çdo ditë ushtron, këtë e tregojnë edhe linjat e bukura që posedon.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor i Adelina Berishës është ‘Coco‘, në bashkëpunim me Egoo.

/GazetaBlic./

09/09/2020 22:15

Egzon Mjeku dhe Adelina Berisha kapin milionëshin e parë me këngën “Tradhtare”