Showtime

Adelina Berisha tejet në formë, ekspozon linjat trupore me veshjen e ngushtë

10/15/2019 16:57
nga:Natyra

Këngëtarja Adelina Berisha vazhdimisht ndan postime me ndjekësit në rrjete sociale.

Nga postimet e saj, zakonisht shohim fotografi të cilat ajo i publikon, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, ka publikuar foto e veshur ne të zeza ku ka treguar linjat e trupit. Adelina, është njëra nga këngëtaret e estradës kosovare e cila është e pasionuar pas palestrës dhe natyrshëm se gëzon linja të bukura.

Në imazhet e mëposhtme, shihet e veshur me shumë stil ku edhe ka ekspozuar paksa barkun e sheshtë.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor nga artisja është në bashkëpunim me ‘Egon‘, ‘Coco‘.

/GazetaBlic/

11/16/2019 20:57

Publikohet projekti më i ri i Adelina Berishës, “Loti im”