Showtime

Adelina Berisha publikon foto 10 vite më parë, fansat e ‘bombardojnë’ me komente negative

01/17/2019 14:33
nga:N S

Këngëtarja Adelina Berisha njihet për stilin e saj, shkruan GazetaBlic.

Ajo në llogarinë ‘Instagram‘, ndan postime të shumta me ndjekësit e saj.

Adelina, ka publikuar një foto si është dukur më parë dhe sot.

Këngëtarja, duket shumë ndryshe si shkak i disa operacioneve plastike, ajo në foto ka shkruar dallimi i shatirit në atë kohë dhe tash, por ndjekësit e saj nuk e kanë vërejtur vetëm këtë ata e kanë kritikuar edhe për ndërhyrjet në fytyrë dhe buzë.

Shikoni foton dhe komentet:

Ndryshe, projekti i fundit i saj është ‘Lema‘./GazetaBlic/

07/06/2020 18:34

Adelina Berisha me pozë në bikine, ekspozon linjat perfekte