Showtime

Adelina Berisha po bën shqiponjën apo reklamë të pasmeve?

07/03/2018 16:54
nga:L I

Adelina Berisha ka vite që është pjesë e estradës shqiptare, shkruan Gazeta Blic.

E duke qenë se sot po zhvillohet ndeshja mes Suedisë dhe Zvicrës, të shumtë kanë qenë figurat publike që kanë dalur në mbështetje të futbollistëve shqiptarë që luajnë për Kombëtaren e Zvicrës.

Mbështetje kjo e cila po vjen duke bërë simbolin e shqiponjës.

E një gjë të tillë e ka bërë edhe Adelina Berisha, por në një formë tjetër duke kthyer të pasmet gjigante nga kamera, e duke bërë simbolin e shqiponjës.

?

A post shared by Adelina Berisha (@adelinnaberisha) on

12/31/2019 09:52

Adelina Berisha ekspozon pak si shumë në fustanin e shkurtër