Showtime

Adelina Berisha përkrah këtë kandidat të kësaj partie për kryeministër

09/18/2019 21:23
nga:N S

Tashmë jemi në prag të zgjedhjeve dhe përveç qytetarëve të thjeshtë që po përgatiten për të votuar këtë po e bëjnë edhe artistat tanë.

Shumica prej këngëtarëve po publikojnë imazhe bashkë me kandidatët e partive të ndryshme, shkruan GazetaBlic.

Ata po tregojnë se cilin nga partitë do të votojnë.

Edhe këngëtarja, Adelina Berisha ka publikuar një fotografi me kryeministrin në dorëheqje, pra me Ramush Haradinajn dhe ka kërkuar që edhe ne ta votojmë.

‘Me Ramushin kryeminister, për një Kosovë me të mirë bashkohuni edhe ju’, ka shkruar ajo.

Ndryshe, projekti i fundit nga këngëtarja është ‘Coco‘, në bashkëpunim me Egoo.

/GazetaBlic/

12/31/2019 09:52

Adelina Berisha ekspozon pak si shumë në fustanin e shkurtër