Showtime

Adelina Berisha merr vëmendjen e fansave me foton e sapo publikuar

06/14/2019 19:22
nga:N S

Këngëtarja Adelina Berisha është shfaqur joshëse në imazhin e fundit që ka publikuar, shkruan GazetaBlic.

Ajo shihet e veshur me një bluzë tejet të hapur, ku ka ekspozuar gjoksin.

Në rrjetin social ‘Instagram‘, këngëtarja ka postuar foton. Ajo shpeshherë publikon fotografi ku merr komente të shumta nga ndjekësit dhe fansat.

Qysh se nga debutimi i saj në skenë, ajo ka ndryshuar paksa me disa ndërhyrje kirurgjike dhe ka bërë një trup të formësuar. Përndryshe, ajo është njëra nga artistet e cila e kalon shumicën e  kohës së saj në palestër dhe natyrshëm ka ardhur deri te krijimi i linjave trupore në formë.

Projekti i fundit muzikor i këngëtares është ‘Gabimi i bukur’, me 2 milionë shikime në kanalin zyrtar YouTube.

/GazetaBlic/

06/04/2020 09:23

Adelina Berisha thekson linjat e bukura trupore në veshjen e ngushtë