Showtime

Adelina Berisha me pozë në bikine, ekspozon linjat perfekte

07/06/2020 18:34
nga:N S

Këngëtarja, Adelina Berisha ka nisur pushimet.

Ajo e ka bërë të ditur me postime në rrjete sociale, shkruan portali GazetaBlic.

Adelina, është aktive me postime në Instagram nga momentet që kalon në të njëjtën kohë shfaqet edhe provokative duke treguar asetet e saj.

Së fundi, ka publikuar foto e veshur në bikine e cila ka vënë në pah fizikun e saj perfekt.

View this post on Instagram

Thank you @fafa_resorts for an amazing Desert

A post shared by Adelina Berisha (@adelinnaberisha) on

Rikujtojmë se, artistja është e pasionuar pas palestrës.

/GazetaBlic/

09/09/2020 22:15

Egzon Mjeku dhe Adelina Berisha kapin milionëshin e parë me këngën “Tradhtare”