Showtime

Adelina Berisha çon edhe ujin përpjetë me këtë paraqitje në bikini

06/28/2018 10:19
nga:L I

Adelina Berisha ka vite që është pjesë e estradës shqiptare, shkruan GazetaBlic.

Ajo ka arritur të sjell në tregun muzikor shqiptar shumë këngë që kanë pasur shumë klikime në Youtube.

Përveç muzikës, ajo duket se një rëndësi të madhe i kushton dhe pamjes së saj.

Në fotografinë e fundit të publikuar në Instagram, ajo thjesht po duket e mrekullueshme e veshur në bikini, duke nxjerrë në pah, linjat bombastike e veshur në bikini.

09/09/2020 22:15

Egzon Mjeku dhe Adelina Berisha kapin milionëshin e parë me këngën “Tradhtare”