Showtime

Adea Pula sapo e ‘bombardoi’ Instagramin, vishet ngusht dhe zbulon një pjesë të gjoksit ‘shpërthyes’

04/16/2018 22:35
nga:FL.B

Vëmendjen e rrëmben sa herë që shfaqet në imazhe, shkruan GazetaBlic.

Dhe tash, ashtu siç gjithmonë bënë, këngëtarja shqiptare nga Kosova e cila po ashtu është edhe modele, ka vendosur të na befasojë me imazhin e fundit.

© Adea Pula [instagram]

Fjala është për Adea Pulën, e cila sa herë që publikon imazh sigurohet që e gjithë vëmendja të përqendrohet tek ajo. Falë linjave të përsosura trupore e po ashtu edhe fal stilit e elegancës që tregon.

E veshur fund e krye me të zeza ajo ka nxjerrë në pah vijat e trupit duke zbuluar kështu edhe një pjesë të konsiderueshme të gjoksit.

© Adea Pula [instagram]

“Sa herë që provon të më harrosh” – është përshkrimi që modelja i ka vënë fotografisë së publikuar në “Instagram”.

Ndryshe kohët e fundit ajo u përfol me të madhe në mediat rozë për mundësinë e lidhjes me djalin e Presidentit të Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, Endrit Thaçin.

© Adea Pula [instagram]

Pavarësisht kësaj, bukuroshja asnjëherë nuk është parë me të, dhe nuk ka ndonjë shenjë  nga asnjëri prej tyre që dëshmon sadopak se janë në lidhje. / © GazetaBlic /

10/12/2018 14:21

Shihni sa ndryshe duket Adea Pula në stadiumin ‘Fadil Vokrri’