Lajme

Abazi: Nuk do kishte qenë keq po të arrihej marrëveshja VV-LDK në ditëlindjen e presidentit Rugova

12/02/2019 18:54
nga:B. D

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje (VV), Haki Abazi, ka thënë se edhe në ditëlindjen e ish-presidentit të Kosovës tashmë të ndjerë, Ibrahim Rugova, nuk do të kishte qenë keq po të ishte arritur marrëveshja e koalicionit VV-LDK, shkruan GazetaBlic.

Ai përmes një postimi në Facebook ka thënë se kjo marrëveshje mund të arrihet edhe nesër.

Sipas tij ajo që mbetet më e rëndësishmja nga kjo është se ditët e mira po vijnë dhe se mundësia për punë të mëdha është përpara.

Më poshtë e gjeni shkrimin e tij të plotë:

Edhe ne ditëlindjen e Presidentit historik Rugova nuk kish qene keq me pas marrëveshje por edhe nesër nuk është keq, me rëndësi është që ditë të mira po vijnë e mundësia për punë të mëdha është para nesh.

Edhe ne ditëlindjen e Presidentit historik Rugova nuk kish qene keq me pas marreveshje por edhe neser nuk është keq, me rëndësi është që ditë të mira po vijnë e mundësia për punë të mëdha është para nesh.

Publiée par Haki Abazi sur Lundi 2 décembre 2019

04/05/2020 17:04

Haki Abazi: Veriu është i ndarë shkaku i Thaçit