A u morën vesh edhe për postin e presidentit: Kjo është përgjigja nga LDK-ja

Pas takimit të liderëve të LDK-së dhe VV-së, Isa Mustafa e Albin Kurti, nuk pati prononcim për media. Lëvizja Vetëvendosje e theu heshtjen përmes një postimi në Facebook ku bënë të ditur për çfarë u diskutua në takim dhe për marrëveshjen e arritur plotësisht. Shefi për Informim në LDK, Besian Mustafa është shprehur se nuk … Continue reading A u morën vesh edhe për postin e presidentit: Kjo është përgjigja nga LDK-ja