A po dështon koalicioni VV-LDK?! – Abdixhiku i reagon ashpër Konjufcës

Lumir Abdixhiku nga LDK-ja i ka replikuar Glauk Konjufcës, së VV-së ku ky fundit në një debat televiziv tha se LDK-ja po bënë pazare dhe se kjo parti po i kushtëzon ata dhe po sillen sikur i kanë fituar zgjedhjet, e këto deklarata të tilla Abdixhiku i quan ofendime. Ai tha se mosmarrëveshjet e duhet … Continue reading A po dështon koalicioni VV-LDK?! – Abdixhiku i reagon ashpër Konjufcës