Showtime

A ka pasur të dashur kryeministri para martesës me Anitën? E tregon vetë ai

01/07/2019 22:20
nga:N S

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ishte i ftuar në emsionin  ‘Pressing‘ në ‘Televizionin T7‘ , shkruan GazetaBlic.

Ai rrëfej ngjarje nga jeta e tij në kohën e luftës.

Kryeministri, po ashtu tregoj edhe kohën kur është përballur me ruset, po ashtu edhe ngjarjet me vëllanë e tij Shkëlzenin.

Edhe një pjesë e emisionit që mori vëmendje, ishte se kryeministri foli për martesën.

Ai e trajtoj këtë temë për shkak se disa muaj më parë qarkulloj lajmi se Haradinaj ka pasur të dashur.

Shikojeni foton e mëposhtme:

Por ai i mohoj të gjitha duke thënë : ‘Kam dëgjuar lajme se është thënë se kam qenë i martuar më parë, por nuk është e vërtetë, për mua martesa është një akt që ndodh njëherë në jetë dhe e vetmja martesë që kam është me Anitën’. 

Ndryshe, kryeministri Haradinaj ka fëmijë bashkë me Anitën dhe gëzojnë një jetë të lumtur familjare./GazetaBlic/

05/27/2020 11:41

Zotimi i Haradinajt: Pas vendimit të Kushtetueses për 48 orë do ta votojmë Qeverinë e re