Showtime

A ju kujtohet përballja në mes Goldit dhe Berat Buzhalës

09/26/2018 11:41
nga:N S

Ju kujtohet emisoni Express Rozë ku i ftuar ishte reperi Gold AG, personi në fjalë bashkë me gazetarin Berat Buzhala kishin një debat të nxehtë, shkruan GazetaBlic.

Ata folën për tema të ndryshme paksa u nxe debati, kur prezantuesja dëshironte ta përfundonte emisionin edhe pse Goldi nuk e kishte përfunduar debatin.

Shikone videon për më shumë;

05/24/2020 11:09

Gold AG publikon foto me bashkëshorten, e uron edhe një herë Bajramin