Cool

A ju kujtohen pleqtë homoseksualë nga Tetova?

10/12/2017 13:22
nga:Gazeta Blic

Një video ku shihen dy të moshuar duke u puthur në një lokal që besohet të ketë qenë në Tetovë, është rikthyer përsëri në rrjetet sociale.

Videoja, që shfaq dy të moshuar duke biseduar dhe pirë birrë, ishte bërë hit në rrjetet sociale.

Dhe tani, pas mbajtjes së paradës së komunitetit LGBTI në Prishtinë, videoja ka filluar të qarkullojë përsëri në rrjetet sociale.

Videoja po publikohet me mbishkrimin “arsyeja pse pleqtë e Kosovës po e përkrahin paradën”.

Shikojeni videon:

07/15/2018 14:06

Si hapet airbag, shikoni në xhirim të ngadalësuar