Showtime

‘A është e mundur të funksionojë një lidhje apo martesë me 17 vite diferencë’

03/11/2019 11:58
nga:N S

Adelina Tahiri ka përdorur rrjetin social ‘Instagram‘ ku iu ka kërkuar ndjekësve t’i bëjnë pyetje, shkruan GazetaBlic.

Këngëtarja, është pyetur shumëçka nga fansat e saj.

Kishte edhe pyetje rreth jetës së saj private.

Të gjithë e din se Adelina është martuar me avokatin milioner të Maqedonisë Serjoza Markov, si dhe çifti është komentuar shumë në media pasi që ata kanë disa vite diferencë në moshë.

Lidhur me këtë ishte një ndjekës i cili e pyeti atë se a është e mundur të funksionojë një lidhje apo martesë me 17 vite diferencë.

Kur ka dashuri cdo gjë funksionon, ku nuk ka dashuri çdo gjë është justifikim per tu arsyetua! Mendimi im’ tha ajo.

Shikojeni storien nga këngëtarja:

Ndryshe, Adelina tashmë është e martuar me Serjozhën si dhe kanë një femijë, Jonin dhe ajo tregon se ka një jetë të lumtur familjare me bashkëshortin e saj edhe pse është 17 vite me e re në moshë./GazetaBlic/

07/30/2020 11:17

Adelina Tahiri nuk përmbahet, bën lëvizje provokuese para burrit në një ndejë