Showtime

A e preferon jetën e natës? Kështu përgjigjet kryeministri Haradinaj

12/25/2018 17:49
nga:N S

Kryeministri Ramush Haradinaj paska një preferencë të madhe për jetën e natës, shkruan GazetaBlic.

Këtë ai e tha vetë në një emision.

Krahas angazhimeve të tij në jetën politike ai shpesh herë gjen kohë edhe për jetën e tij personale.

Kryeministri tha: ‘Po e preferoj jetën e natës unë spo kom kohë me i frekuentu por ua kisha sugjeru të tjerëve dhe me kalu sa ma mirë‘.

Shikojeni videon:

/GazetaBlic/

 

 

02/19/2020 09:05

Haradinaj: Faji i Kurtit e Osmanit, ambasadori Grenell kërkon heqjen e taksës