Showtime

A e konsideron Milaim Zeka veten ‘katunar’ a ‘qytetar’? Ja si përgjigjet ai?

12/06/2018 12:10
nga:Natyra

Deputeti i Kuvendit të Kosovës njëherësh edhe anëtar i partisë së Nismës për Kosovë Milaim Zeka, ishte pjesë e një intervistë të shkurtër së fundi, shkruan GazetaBlic.

Deputeti, tregoj disa gjëra për vetën e tij si dhe prezantoj shtëpinë.

Në shtëpi ai tregoj se jeton me bashkëshorten dhe me dy vajzat.

Gjatë intervistës, Milaim Zeka u pyet se a je katundar apo qytetar.

Ai tha: ‘Jam në mes as qytetar as katundar, jam fshatar’.

Shikojeni videon:

/GazetaBlic/

A e konsideron veten Milaim Zeka kaunar a qytetar?

A e konsideron veten katunar a qytetar MilaimZeka?

Publiée par Tour de Cool sur Mardi 4 décembre 2018

05/24/2019 22:56

Hapet konkursi i fotografisë në Shqipëri, Cakaj tregon se cili është motivi i tij këtë vit