Showtime

A e keni ditur se ky deputet i Kuvendit të Kosovës, vite më parë ka ushtruar bodybuilding?

07/07/2020 23:46
nga:N S

Deputetët e Kuvendit Kosovës, rrallëherë jemi mësuar t’i shohim ndryshe.

Por ka prej tyre që e ndryshojnë rutinën duke mos u marrë vetëm me politikë, shkruan portali Gazeta Blic.

Anëtari i VV-së, dhe deputeti i Kuvendit të Kosovës, Mefail Bajqinovci ka bërë një gjë të tillë. Me një postim në Facebook, ai ka treguar se vite më parë ka qenë i pasionuar pas ushtrimeve në palestër.

Me foton që ka zgjedhur ta ndajë me miqt në këtë rrjet social shihet se ka pasur një trup të tonifikuar.

/GazetaBlic/

05/31/2020 16:52

E njihni deputetin e Kuvendit të Kosovës?