Sporti

90′ minuta nuk mjaftuan për një gol në duelin Getafe-Real Madrid

04/25/2019 23:22
nga:Ideal

Para pak çastesh ka përfunduar takim ndërmjet skuadrës së Getafes dhe Real Madridit.

Skuadra ‘mbretërore’ nuk arriti të bëjë asgjë në këtë takim dhe kjo sfidë u mbyll me rezultat të barabartë 0:0, shkruan GazetaBlic.

Ndeshja u zhvillua në kuadër të xhiros së 33′ në La Liga.

Nga e gjitha kjo nuk ka ndonjë ndryshim në renditjen tabelore në La Liga, shikoni luhatjet më poshtë:/GazetaBlic/