Cool

71 vjeçarja më e famshme në botë që po sfidon vajzat e reja

06/27/2020 12:26
nga:L I

Vera Wang është 71 vjeçarja më e famshme në botë.

Ajo është stiliste, por më shumë se profesioni vëmëndjen e tërheq paraqitja e saj.

Verën e krahasojnë me 20 vjeçaret e për më tepër në fotot e fundit 71-vjeçarja ka habitur rrjetin.

Komentuesit kanë hedhur teori të shumta mbi “rininë” e saj, ndërsa disa prej tyre shkruajnë se ajo pi gjak njëbrirëshi, për të qenë gjithë kohën e re.

Sekretin e saj natyrisht që askush nuk e di, por është e haabitshme që një 71-vjeçare të ketë këtë formë dhe asnjë rudhë.