Showtime

5 centimetra larg kujt po qëndron Morena Taraku?

02/03/2020 18:28
nga:N S

Këngëtarja, Morena Taraku sapo ka publikuar një imazh nga pushimet.

Ajo ka pozuar në bikine duke treguar linjat trupore, shkruan GazetaBlic.

Në Instagramin e saj, ka postuar fotografinë duke shkruar:5CM LARG PREJ DIELLIT’

Ndryshe, Morena Taraku ka ditë që është duke pushuar dhe po ndan fotografi në rrjete sociale. Në këto postime nuk po i mungojnë komentet nga më të ndryshmet.

/GazetaBlic./

LEXO EDHE LINKUN TJETËR:

Morena Taraku krejtësisht e zhveshur, hidhet në pishinë

 

05/21/2020 12:48

Fustani i Morena Tarakut dhe këpucët me vlerë 2140 euro