Showtime

44 vjeçarja i lë pak vend imagjinatës, e lagur zbulon ‘zogun’ në plazh (Foto)

06/19/2017 16:52
nga:R A

Aktorja dhe modelja e njohur Claudia Jordan po e mban veten shumë në formë.
Ajo, ani pse në të 40-tat po vazhdon t’u bëjë konkurencë femrave të reja, shkruan lajmi.net

Së fundmi Claudia ka mahnitur me pamjen e saj më shumë se kurrë më parë ku shfaqet në bikini të lagura në det.

Mirëpo ajo çfarë bie në sy është ekspozimi i tepërt i pjesëve intime sidomos ‘zogut’. Ajo edhe pse duket seksi nuk la vend për imagjinatë.