Cool

3 video të shkurtëra që do t’iu “shkrijnë” së qeshuri

01/05/2019 08:38
nga:M K

Tashmë dihet botërisht se një numër i videove që qarkullojnë në rrjetet sociale janë tejet interesante.

Ne sot i kemi përzgjedhur tri prej tyre, derisa ato i’a vlen që t’i shikoni deri në sekondën e fundit, shkruan GazetaBlic.

Ndodhi të shumta në të gjitha fushat e jetës, padyshim se nganjëherë krijojnë situata komike që u’a rregullojnë ditën shumë njerëzve.

Shikoni videot e mëposhtme dhe do të kuptoni se për çfarë bëhet fjalë.

/GazetaBlic/

04/27/2020 08:54

Gold AG publikon këngë për UÇK-në, përmend Shkelzen Gashin