Lajme

Black Friday në MINIMAX plotë një javë e me super zbritje!

11/25/2020 19:28
nga:Gazeta Blic

Black Friday në MINIMAX këtë herë do të zgjas plotë një javë e me super zbritje!

Kur themi super zbritje e kemi me të vërtetë! Të gjithë artikujt këtë javë mund ti gjeni në zbritje totale nga 30% deri në 70%!

30% deri në 70% zbritje totale në të gjitha brendet italiane: Piazza Italia, Man Code, Iwie, Tata Italia, J.Hart&Bros, Nice &Chic. Veshje të dizajnuara për femrat dhe meshkujt që nuk heqin dorë nga stili i një pamje praktike, të rehatshme dhe të modës të gjitha në zbritje!

Croff përfaqëson një shtëpi moderne duke ofruar produkte cilësore me çmime të volitshme.
Në Croff do të gjeni një koleksion të plotë për gjithë shtëpinë dhe këtë herë të gjitha në zbritje 30% deri në 70%!

Zbritja është e vlefshme dhe në brendet tuaja të preferuara! E kemi fjalën për brendet sportive me renome botërore. Të gjitha koleksionet e brendeve si Adidas, Reebok, Nike, Puma, Timberland, Fila, Converse mund ti gjeni me super zbritje 30% deri në 50% më lirë!

Nxitoni që të përfitoni nga këto oferta.

 

(Artikull i sponsorizuar)