Showtime

20 kg më pak! Fifi tregon sekretin

06/18/2019 08:03
nga:N S

Fifi është kthyer në një nga këngëtaret më të komentuara të momentit fal këngëve të saj të cilat kthehen menjëherë në hite.

Ajo u bë shumë e njohur për publikun pas publikimit të këngës ‘Kus Kus’ ku kënga fliste për vajzat e shëndosha.

Këngëtarja është përfolur shumë për  pamjen e saj fizike.

Por kohë më parë Fifi tregoi se ajo dhe për pak do të ketë peshën që ka sot.

Dhe këtë e ka zbuluar duke ju përgjigjur një pyetje të një ndjekëse të saj e cila i thotë:

“Edhe pse jemi të trasha, talent kemi ne, s’jemi të trasha por të lezetshme, kallzoju të gjithëve”.

Dhe Fifi i është përgjigjur: “Unë do të jem dhe për pak kohë e ‘trashë”.

09/16/2020 10:34

Fifi tregon transorfmimin e madh, nga dita e parë e deri tani me 25 kilogramë më pak!