Showtime

2 Ton paralajmëron këngën e re, zbulon kohën e publikimit

02/21/2020 22:14
nga:M K

Reperi 2 Ton ka paralajmëruar këngë më të re.

Reperi i njohur po vazhdon të jetë aktiv dhe këtë herë pritet të sjell një tjetër këngë me videoklip shkruan Indeksonline, përcjellë GazetaBlic.

2 Ton përmes një video të shkurtër të shkëputur nga videoklipi ka zbuluar se kënga e re publikohet nesër.

“Nesër, Amore”, ka shkruar 2 Ton në postimin e tij.

Kujtojmë që kënga e tij e fundit është “Nane” e cila u publikua vetëm pak kohë më parë.

View this post on Instagram

Neser Amore @maxproductional

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on