Showtime

Rikthehet fuqishëm rock-grupi legjendar, TNT

08/14/2019 22:42
nga:Y Ramadani

Rock Grupi legjendar, TNT, ka paralajmëruar për një suprizë të këndëshme për publikun, shkruan GazetaBlic.

Grupi legjendar përmes rrjetit social, Facebook, kanë treguar se do të jenë pjesë e lineup në Hardh Fest 2019.

Mbi të gjitha, ata do të perfomojnë hitetet e tyre në këtë festival.

Postimi i plotë:

Rock Grupi legjendar kosovar, TNT, pjesë e lineup në Hardh Fest 2019!

Surpriza e sivjetshme për të gjithë pjesëmarrësit, përkrahësit, turistët dhe jo vetëm, është prezenca dhe rikthimi në skenë i hiteve të TNT, në Hardh Fest!

Hitet e tyre më të njohura do t’i këndojmë, dëgjojmë e përjetojmë bashkë, më 18 gusht.

/GazetaBlic/.