Showtime

Lansohet ‘Push it’ nga Agon Amiga

06/06/2020 21:09
nga:M K

Agon Amiga ka shpërndarë bashkëpunimin me Mercy.

Agon Amiga pas një pauze disa mujore është rikthyer sërish në skenë me një bashkëpunim të ri, shkruan lajmi.net.

Reperi kësaj radhe ka punuar me Mercy për këngën e titulluar ‘Push it’ të cilën e kanë shoqëruar edhe me videoklip.

Teksti i këngës është shkruar nga të dy artistët, ndërsa miksimi dhe masterizimi është bërë nga ‘Room6’, teksa klipi është punuar nga ‘XLfilms & Munich Films’.

06/28/2020 22:58

Agon Amiga u hap dyert artistëve të rinj për depërtimin në industri