Sporti

LAJMI I FUNDIT: Cristiano Ronaldo pozitiv me koronavirus

10/13/2020 16:24
nga:M K

Cristiano Ronaldo ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Kështu ka raportuar para pak çastesh kombëtarja portugeze përmes një komunikate për shtyp, përcjell GazetaBlic.

Ai do të karantinohet menjëherë dhe nuk do t’i bashkohet Juventusit.

Lajmin e shpërndau në rrjetin social “Twitter” edhe gazetari i njohur italian, Fabrizio Romano.

/GazetaBlic/

11/27/2020 19:12

ZYRTARE: Ronaldo mungon ndaj Beneventos