Showtime

Kënga e re e Noizyt po shënon suksese edhe në arenën ndërkombëtare

06/06/2020 16:37
nga:M K

Noziy dje ka lansuar projektin e ri.

Noizy gjatë ditës së premte ka publikuar me video-klip bashkëpunimin e tij të ri me MatoLale, shkruan lajmi.net.

Kënga e titulluar ‘Adrenalinë’ ka arritur mbi gjysmë milionë klikime brenda më pak se 24 orëve, dhe projekti është duke u dëgjuar në masë të madhe edhe në shtetet e tjerë të Evropës.

Reperi ka publikuar disa të dhëna në Instastory ku shohim se ‘Adrenalinë’ është në top 10 këngët më të dëgjuara edhe në Suedi, Angli, e Belgjikë.

09/27/2020 13:22

Noizy sot ka ditëlindjen, kjo është mosha e reperit