Showtime

Dua Lipa dëshiron të shoh më shumë unitet mes grave

03/21/2020 20:22
nga:M K

Si ylli i revistës i revistës ‘Vogue’ Dua Lipa flet për përkrahjen që gjinia femërore duhet t’i bëjnë njëra-tjetrës.

Dua Lipa këtë muaj është fytyra e ‘Vogue Australia’, dhe si ylli i revistë për këtë muaj ajo ka folur rreth unitetit të grave dhe mbështetjes që ato duhet t’ia bëjnë njëra tjetrës, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net.

“Është e rëndësishme për mua të tregojmë më shumë unitet mes grave, ne duhet të shohim më shumë vajza më shumë diversitet duhet të jemi më të bashkuara” tha sensacioni i muzikës pop.

“Për një kohë të gjatë njerëzit vun gratë përball njëra tjetrës, kjo nuk duhet të qëndroj kështu” shtoi mes tjerash Dua.

07/07/2020 17:35

Dua me poza joshëse, tregon ngjyrën që ka marrë nga pushimet verore