Sporti

Barcelona vendos për zëvendësuesin e Suarezit

10/12/2019 16:40
nga:M K

Barcelona po kërkon një sulmues të madh për të zëvendësuar Luis Suarez këtë verë ose tjetër, njofton Mundo Deportivo.

Synimi kryesor i klubit është Kylian Mbappe, me Harry Kane një sekondë të ngushtë pasi Real Madrid duket se është destinacioni i preferuar i francezit.

Ka pasur një konsideratë të Roberto Firmino, ndërsa një mundësi më e re si Lautaro Martinez dhe Marcus Rashford është gjithashtu një mundësi.

Gjithsesi, mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në mini-afatin kalimtar të Janarit apo atë veror të Qershorit.

Kujtojmë se ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

12/05/2019 13:13

Ky është goli magjik që mbrëmë e realizoi Mbappe