Lajme

16 vjeçarja nga Kosova mban fjalim në Parlamentin Evropian

10/13/2019 22:24
nga:Y I

Një vajzë 16 vjeçare ditë më parë ka mabjtur fjalim në Parlamentin Europian.

Në kronikën Qëndresa Bellagoshit vetë Rea Sylejmani flet për këtë eksperiencë dhe qëllimin e misionit të saj.