14 të vdekur gjatë 24 orëve të fundit nga Covid

Gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën nga Covid-19, 14 perosna raporton Gazeta Blic. Njoftimi i plotë: 1.816 TESTIME, 677 TË SHËRUAR DHE 807 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 1.816 mostra të marra nga ShSKUK … Continue reading 14 të vdekur gjatë 24 orëve të fundit nga Covid