Sporti

Man United heq dorë përfundimisht nga Bale

07/21/2019 23:24
nga:Ideal

Skuadra angleze, Manchester United, nuk është e interesuar që ta përvetësojë sulmuesin Gareth Bale.

Më parë ishte raportuar se Gareth Bale do të kalojë në Manchester United dhe Paul Pogba do t’i bashkohet Real Madridit, shkruan Goal.

Mirëpo tani Djajtë e Kuq nuk dëshirojnë që ta japin Pogban për Balen.