Sporti

Lajm i mirë për tifozët e Juventusit, Ramsey rikthehet në stërvitje

08/14/2019 08:13
nga:Ideal

Juventus do të fillojë përsëri trajnimet pas udhëtimit të tyre në Stokholm.

Skuadra u kthye për të punuar në Continassa këtë pasdite, dhe pas një faze të aktivizimit, ata punuan në stërvitje atletike, dhe më pas vazhduan seancën me top.

Nesër, grupi do të punojë në mëngjes në Continassa para se të transferohen në Villar Perosa për ndeshjen tradicionale miqësore, të planifikuar në orën 5 pasdite.

Në Twitter, Juve përshëndeti Aaron Ramsey, që u rikthye përsëri në trajnim: “Sa bukur të shoh ty në fushë!”.