Showtime

Kida dhe Mozzik publikojnë fotografitë e njëri-tjetrit

06/12/2020 21:42
nga:M K

Rep-artishti Mozzik dhe këngëtarja Kida së shpejti do të sjellin një bashkëpunim në tregun muzikor.

Kjo është bërë e ditur përmes një interviste në të cilën është shfaqur Mozzik, duke zbuluar kështu emrin e artistes në fjalë, shkruan Telegrafi, përcjell GazetaBlic.

Ndonëse nuk kanë dhënë detaje të mëtutjeshme, tani duket se lansimi i projektit të përbashkët është afër.

Në rrjetin social Instagram, dyshja kanë publikuar fotografitë e njëri-tjetrit. Fotografia e Kidës gjendet në profilin e Mozzik dhe anasjelltas.

Një gjest i këtij lloji ka ngjallë reagime të shumta nga fansat, duke pretenduar se edhe mund të kenë filluar ndonjë lidhje dashurie.

Por, edhe në ‘Instastory’ të këngëtares shihet se ajo është përgatitur për të filluar xhirimet e klipit të radhës.

09/29/2020 17:11

Mozzik ka ditëlindjen, Kida ka një urim special për të