Uncategorized

Griezmann shumë afër që t’i bashkohet Barcelonës, ja detajet

07/11/2019 21:41
nga:Ideal

Nesër, sfida e papritur për Antoine Griezmann në Barcelonë pritet të përfundojë.

Klubi katalanas është i gatshëm të paguajë klauzolën e lirimit të francezit për 120 milionë euro, për të sjellë atë në klub dhe marrëveshja do të bëhet zyrtare nesër, përcjellë GazetaBlic.

Marrëveshja pritej që një kohë të gjatë, por besohet që nesër do të vendoset gjithçka.

Kështu Griezmannin në Atletico e ka zëvendësuar, sulmuesi i talnetuar, Felix, i cili këto ditë u zyrtarizua tek klubi spanjoll.

/GazetaBlic/