Sporti

Barcelona në epërsi para përfundimit të pjesë së parë, Lenglet nuk fal

04/20/2019 21:35
nga:Ideal

Vjen goli i parë në takimin Barcelona-Real-Sociedad.

Golin e parë dhe të epërsisë e ka shënuar Lenglet C, në minutën e 45’të të takimit, shkruan GazetaBlic.

Rezultati aktual i takimit është 1:0 ku edhe ka përfunduar pjesa e parë.

Golin mund ta shikoni në video:

VIDEO