Sporti

Barcelona-Mallorca, formacionet zyrtare

12/07/2019 19:44
nga:M K

Real Madridi ka mposhtur Espanyolin dhe përkohësisht ka kaluar në krye të La Ligas.

Barcelona ka tre pikë më pak e një ndeshje gjithashtu, andaj do të mundohet maksimalisht që të kthehet me fitore nga Mallorca, për ta rimarrë kreun e Primera Divisionit spanjoll, shkruan GazetaBlic.

Ndeshja fillon nga ora 21:00, kurse mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat.

Më poshtë edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Barcelona:

Mallorca:

/GazetaBlic/

06/02/2020 09:45

LAJMI I FUNDIT: Pesë lojtarë dhe dy trajnerë te Barcelona me koronavirus