Cool

11 momentet më qesharake sportive të kapura nga kamera

03/03/2018 15:12
nga:Gazeta Blic

Atletët investojnë shumë në ushtrime dhe në kompeticione, Sportistet dhe tifozet e tyre më vertet meritojnë respekt, Por nganjeherë është shumë e vështirë për të kontrolluar fjalët ose gjestet e fytyrës kur fitorja e një ekipi është në rrezik.

11. Femra të pa martuara tash është për hedhjen e buqetes.

10. Uau! Top a je ti! sepse ste kam parë më vite.

9.Hey vajz nuk je ne plazh ktu!

8. Më fal por ekipi im eshtë para gjdo gjeje.

7.Nënë me ndihmo është topi.

6.Pa ofendime Zonja

5.Këto vajza po mundohen të bëhen peshqir.

4. Kjo duket si një pikturë klasike e Rilindjes.

3.Të paralajmrova, që do e bejm bashkë ketë levizje, rri i fort!

2.A mendoj qe majmunet janë me të mirë ne basketboll apo qfarë?

1.Ngrohje para ndeshjes apo qfarë është Kjo?

07/23/2019 08:44

Detaje të reja për mërgimtarët që u aksidentuan dje në Kroaci, ja nga cili qytet janë dhe gjendja e tyre shëndetësore