Cool

10 këngët më të klikuara gjatë muajit dhjetor

01/13/2021 21:24
nga:Flutura Gashi

Dhjetor ishte muaj shumë i frytshëm, e sidomos në skenën muzikore. 

Kjo mund të vrejmë më së miri tek publikimi i madh i projektëve muzikore të krijuara si ato individuale ashtu edhe në bashkëpunim në mes të artistëve, shkruan GazetaBlic.

Më poshtë keni disa nga projektet muzikore të publikuara në dhjetor të 2020, e që kan arritur shikushmëri të madhe deri tani.

  • 1. Dhurata Dora – Harrom

  • 2. Kida – Drunk

  • 3. Mozzik – n’Tiranë 

  • 4. Don Xhoni – Kokaina

  • 5. Mozzik x Getinjo – El Chapo

  • 6 Butrint Imeri – Phantom

  • 7. 2Ton – Gota

  • 8. Dafina Zeqiri ft Yll Limani – Mos shko

  • 9. Bardhi x Dj Gimi O ft. Fifi – Du & Ich 

  • 10. GEASY MAJK – Hajde te Baba

Për këto projekte është vetem fillimi i sezonit, pëlqimet dhe shikushmëria priten të rritet çdo ditë e më shumë. /GazetaBlic/.