Showtime

10 fotografitë më të bukura të këngëtares Amerikane Beyonce (FOTO)

11/18/2017 11:49
nga:E Sh

Njihet si njëra ndër këngëtaret më të sukseshme botërore, me shumë çmime dhe albume të shitura e cila ka një famë mjaft të madhe, shkruan Gazeta Blic.

Fjala është për Beyonce Giselle Knowles, e njohur për të gjithë ne si Beyonce.

Përveç karrierës së saj të suksseshme ajo flitet edhe për linjat trupore perfekte dhe cilësohet si ndër femrat më të bukura në botë, e për këtë po që i’a kanë lakmi të gjithë yjet e tjera.

Si anëtare e grupit ‘Destiny’s Child , që nga krijimi i këtij grupi Beyonce nëpërmjet këngëve ka synuar të luftojë për të drejta të barabarta dhe të ndikojë në vetëdijësimin e femrës.

Këngëtarja 36 vjeçare, pas turit të vet njëvjeçar ‘Mr.Carter Show’ u shpall këngëtarja Amerikane më e paguar e të gjitha kohërave.

Suksesit të tillë padyshim që i’u bashkangjiten edhe albumet e ndryshme të cilët e mbajnë çdoherë në formë këngëtaren.

Poashtu, ajo është aktive edhe në rrjetet sociale e cila nuk ngurron të postojë foto nga më të ndryshmet,  padyshim që me ato pamje na mahnitë të gjithëve.

Gazeta Blic ju sjell 10 nga fotografitë më të bukura dhe seksi të Beyonce.

 

 

 

 

 

 

 

12/11/2018 16:50

Ajo që shihni në fillim në këtë foto zbulon diçka emocionuese për ju!