Showtime

10 fotografi ky Bora Zemani ia ka qit “tymin” internetit me foto super seksi

02/03/2018 20:48
nga:Y.K

Prezantuesja e sportit, Bora Zeman ka kohë që është njëra ndër prezantueset sportive për të cilën flitet shumë në mediet e shkruara, shkruan Gazeta Blic.

Zeman është mjaft aktive në rrjetin social ‘instagram’ dhe nuk ndalet së nxjerri poza nga më të ndryshmet, si gjatë kohës kur është në punë por edhe kur është jashtë.

Të qenit prezantuese nuk është puna e vetme që asaj i shkon përdore, sepse ajo duket të jetë goxha e zonja edhe si modele. Në disa fotografi të publikuara në ‘instagram’, ajo shfaqet shumë atraktive dhe joshëse, shkruan Gazeta Blic.

Zeman është nënë e një fëmije, por kjo nuk e ka ndalur atë të merret me profesionin e saj, dhe të jetë në formë. Dashurinë që ka ndaj tij ajo nuk heziton ta shpreh për asnjë moment të vetëm, duke i dhënë edhe atij hapësirë e duke publikuar foto të tij në ‘instagram’.

Ne në Gazetën Blic, i kemi përmbledhur disa nga fotografitë e saj, në të cilat ajo shfaqet tejet ‘e nxehtë’ dhe provokuese. Fotografitë i keni poshtë këtij teksti. / © GazetaBlic.com /

03/10/2018 12:14

Pas Ilda Bejlerit, ky është reagimi i Bora Zemanit ndaj deklaratave të Mustafa Nanos (FOTO)