Showtime

1 vit e martuar, ja çfarë i mungon Adelinës nga të qenit beqare

04/24/2019 23:00
nga:N S

Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj nga Maqedonia, Serjoza Markov janë padyshim një nga çiftet më të komentuara në shtypin rozë.

Ata janë gjithashtu edhe prindër të një fëmijë të vogël të quajtur Jon.

U bënë tashmë më shumë se një vit që çifti e ka kurorëzuar lidhjen e tyre, pasi e mbajtën të fshehtë prej 5 vitesh.

Në “Instagram-in” e saj këngëtarja ka bërë një bashkëbisedim me fansat duke i lejuar atyre të bëjnë pyetje të ndryshme.

Njëra prej tyre ishte se çfarë i mungonte Adelinës nga beqaria dhe përgjigja ishte:

“Mund të them lirisht asgjë. Tash jam e përmbushur dhe e realizuar, është shprehur ajo.

09/16/2020 16:17

Kështu e kaloi natën e mbrëmshme Adelina Tahiri, pranë bashkëshortit maqedonas